אודות אפיקי הנגב

נעים להכיר!
אפיקי הנגב נדל"ן יזמות וליווי משקיעים

אנו נותנים מענה מקיף בכל תחומי הנדל"ן – מתיווך ועד מציאת נכס בהתאמה לכל לקוח ובדגש על הוצאת המיטב מהעסקה למשקיעים, רוכשי נדל"ן או משפרי דיור.

אנו נלווה אותך מהשלב הראשון ובזכות הניסיון וההיכרות המעמיקה שלנו עם אזור הנגב, נדע למצוא לך את הנכס המתאים לא רק מבחינת הנכס עצמו אלא גם הסביבה, השירותים, הקהילה ומוקדי העניין המתאימים לך באזור.

מי אנחנו?

באפיקי הנגב אנו צוות של סוכנים העובדים באחדות וכבוד הדדי בינינו וכמו כן על פי ערכים של יושרה, אמינות ומקצועיות כלפי לקוחותינו והכל במטרה לעשות את עבודתנו על הצד הטוב ביותר.

זו הדרך שלנו להמשיך לפתח את "אפיקי הנגב" בעיקר מהמלצותיהם של לקוחות מרוצים שבחרו שנלווה אותם באחד התהליכים היותר משמעותיים בחייהם.

הבעלים של "אפיקי הנגב" הוא אמיר מנצור, בעל ניסיון של מעל עשור בכל אזורי ההשקעה בבאר שבע, מבין עשרת המתווכים החזקים בבאר שבע לשנת 2021 .מאחוריו מעל 250 עסקאות אקזיט ונדל"ן מניב בבאר שבע כך שאתם בידיים טובות ומנוסות!
מנצור פתח את משרד הדגל בנתיבות להשקעות נדל"ן העוסק במגורים ובמשפרי דיור בכל אזור הנגב עקב הביקוש הרב ואליו חברו שחקנים גדולים בתחום אשר עם הניסיון הרב שלהם מביאים לכם את העסקאות הטובות והמשתלמות ביותר למגורים או להשקעה בנגב.

שירותי החברה

מלבד מציאת נכסים המתאימים ללקוח ובתמורה הטובה ביותר להון שלו, אנו נותנים מענה מקיף בשיפוצים בשיתוף פעולה עם ספקים מקצוענים ואמינים באפיקי הנגב קיימת מחלקת שכירויות אשר תיתן לכם מענה בהשכרת הדירה במידה ותהיו מעוניינים בשירותים מקצועיים נוספים, אנו עובדים עם עורכי דין ויועצי משכנתא אמינים ומקצועיים שיוכלו ללוות אתכם לאורך התהליך.

אזורי השירות

ההתמחות שלנו באפיקי הנגב היא מאשקלון ועד באר שבע, בדגש על באר שבע, נתיבות שדרות ואופקים אך לאור הביקוש הגבוה התחלנו לתת מענה גם לאזורים נוספים בארץ כולל אזור המרכז: רמת גן, תל אביב, קריית אונו, אשדוד ועוד.

החזון שלנו

אנו מאמינים בתמורה לכסף שלכם.
שוק הנדל"ן בישראל, כאשר פועלים בו נכון, יכול להניב לכם תשואות יפות והשקעות משתלמות במיוחד ואנחנו כאן כדי ללוות אתכם אל ההחלטה הנכונה עם פוטנציאל רווח ראוי.

במידה ואתם מחפשים את המקום שיהיה לכם לבית - אנחנו עובדים מכל הלב כדי להתאים עבורכם את המקום המושלם, זה שיהיה לכם כמו כפפה ליד מבחינת הבית עצמו והסביבה, בערים אותן אנחנו מכירים כמו את כף ידנו.
בתהליך העבודה שלנו אנו מתחשבים בתכנוני בנייה עתידיים של דירות, מקומות עבודה, מוסדות חינוך, מקומות מסחר ועוד.

העבודה שלנו נעשית עם המון מחשבה, כמו פאזל שבו מתחברים כל החלקים לתמונה כוללת אחת - הקנייה הנכונה עבורכם.

דילוג לתוכן