השקעות נדלן בחו"ל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במצב בו מצויים השווקים הפיננסים וענף ההשקעות, אנשים אשר בעלי הבנה רחבה בנושא ימליצו להשקיע את הכסף באמצעות השקעות בנדל"ן בחו"ל.

למה להשקיע בנדלן בחו"ל

השאלה הנשאלת היא למה להשקיע בתחום השקעות נדל"ן בחו"ל , התשובה היא בשל הסיכונים הנמוכים אשר מייצרת השקעה בחו"ל בהשוואה להשקעה בישראל.

מתי זה הזמן המתאים ביותר להשקיע

לאחר ההבנה כי מדובר בפעולה אשר אינה כוללת סיכונים רבים ישראלים עשויים לשאול את עצמם מתי זה בדיוק הזמן הנכון להשקיע בחו"ל? בעוד בישראל מחירי הנדל"ן קפצו לסכומים גבוהים ביותר, בחו"ל הסיפור אחרת לגמרי, מה שמאפשר לרבים לבחור את מקום ההשקעה שלהם בחוכמה ולהימנע מסיכונים גדולים. אין זה סוד כי בשנים האחרונות ישראלים רבים מגלים עניין רב בתחום השקעות הנדל"ן בחו"ל בשל העובדה כי מדובר בהשקעות אשר יכולות להניב להם תשואה גבוהה במחירים נמוכים בהשוואה לשוק הנדל"ן בישראל.

מעוניינים להשקיע בנדל"ן בחו"ל- מהם היתרונות

במידה והנכם מעוניינים להשקיע בנדל"ן בחו"ל, הרי עליכם לדעת כי מדובר בהתעסקות הכוללת לא מעט בירוקרטיה, אך לאחר בחינת היתרונות ניתן לראות כי מדובר בצעד חכם ביותר אשר יניב לכם תשואה גבוהה.

המחיר : בבואכם לבחון את היתרונות השונים, הרי היתרון המרכזי הוא המחיר. כפי שציינו קודם לכן מחירי הדירות בישראל גבוהים בהרבה בהשוואה למחירי הדירות בחו"ל. השקעה בנדל"ן בחו"ל נחשבת להשקעה משתלמת ביותר ורבים מגלים בזאת עניין רב.

תשואה: עוד יתרון משמעותי קשור לתשואה על הכסף אשר הדירה צפויה להניב. שימו לב, ברוב המקרים התשואה אליה ניתן להגיע במסגרת השקעה בנדל"ן בישראל נמוכה בהרבה בהשוואה להשקעה בחו"ל ולכן רבים בוחרים להשקיע בחו"ל.

סוג ההשקעה : עוד יתרון משמעותי הוא היכולת לבחור את טווח ההשקעה- האם ברצונכם להשקיע לטווח הארוך או לטווח הקצר או אולי אתם מעוניינים להצטרף לקבוצת רכישה.

אפשרות ליהנות מיתרונות מיסוי: כאשר אתם בוחרים להשקיע בחו"ל, הרי תוכלו ליהנות גם מיתרונות מיסוי, זאת בהנחה וקיים הסכם בין ישראל והמדינה בה תבחרו להשקיע. בשנים האחרונות ניתן לראות חוקי מס ידידותים , מה שמאפשר להשקיע במדינות רבות.

רגע לפני ההשקעה , ישנן נקודות אשר חשוב לשים לב אליהן

כאשר אינכם יודעים את כל הפרטים במלואם, הרי ניתן ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר תהיה ערוכה לטפל בנושא מבחינת ההיבטים השונים לרבות סינון קפדני לכל נכס ונכס. חברה מקצועית תנתח את הנכסים אשר ברצונכם לבחור לצורך השקעה ומתוכם תבחר את הנכסים המשתלמים ביותר.

עוד במסגרת היוועצות עם חברה מקצועית בתחום, ניתן לקבל בדיקה מלאה ומקיפה של שווי הנכס על סמך נתוני מיסוי. חברה מובילה בתחום תדאג כי המחיר אשר קיבלתם הינו המחיר המקובל בשוק ולפי כך תחליט האם לפתוח במשא ומתן. נכון להיום, בישראל ישנן חברות רבות המציעות נכסים להשקעה בחו"ל, אך לא כל החברות עומדות בסטנדרטים גבוהים.

בשל העובדה כי מדובר בהשקעה הכוללת סכומים גבוהים, יש לבחון היטב את החברות השונות. יתרה מכך, יש לבחון היטב את מדיניות המס אשר שונה ממדינה אחת לאחרת.

מהן המדינות המומלצות ביותר להשקעה בנדל"ן

בשל העובדה כי מדובר בעסקת נדל"ן מורכבת יש להביא בחשבון כי ישנן מדינות אשר כדאי להשקיע בהן בהשוואה למדינות אשר ההשקעה אינה כדאית במיוחד. המדינה הראשונה היא ארצות הברית הידועה בכינויה ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות.

בארצות הברית תמצאו שורה ארוכה של נכסי נדל"ן להשקעה במחירים נמוכים ומשתלמים ביותר עבור המשקיעים בישראל. עם זאת, יש לציין כי שיטת המס הנהוגה בארצות הברית שונה מדינה למדינה ולכן יהיה עליכם לבצע סקר מקיף במטרה לבחון את המקום הטוב ביותר להשקעה.

פולין: מעבר לעובדה כי ארצות הברית נחשבת ליעד פופולרי ביותר להשקעה, הרי גם פולין נחשבת אטרקטיבית למדי. בשנים האחרונות ניתן לראות ירידה משמעותית במחירים בשל המשבר העולמי. פולין מככבת בשנים האחרונות בשוק הנדל"ן ומהווה יעד פופולרי עבור משקיעים רבים , זאת בשל המחירים הנמוכים ושיטת המיסוי הידידותית.

אנגליה: מדינה נוספת אשר מהווה מקור מצוין להשקעה בנדל"ן היא אנגליה. בשל הקרבה לישראל והמחירים המשתלמים אנגליה נחשבת מועדפת על ציבור המשקיעים.ערים כמו לונדון או ניוקאסל מושכות אליהן ציבור משקיעים אשר מגלים עניין רב.

גרמניה: נוסף על המדינות אשר הוזכרו כאן, גרמניה נחשבת לאחד היעדים הפופולריים ביותר עבור ציבור המשקיעים. גרמניה נחשבת למדינה בעלת חוסן כלכלי מרשים במיוחד וידועה ברמת החיים הגבוהה בה. בגרמניה ניתן למצוא נכסים רבים להשקעה במחירים משתלמים ונמוכים בהרבה ממחירי הנדל"ן בישראל. בהשוואה למדינות אחרות אשר הוזכרו כאן, שיטת המיסוי בגרמניה נחשבת מורכבת ולכן יש להתייעץ עם חברה המתמחה בתחום על מנת לברר האם מדובר בהשקעה כדאית. חברה בעלת ניסיון רב בתחום תספק לכם מענה מקיף לשאלות שלכם בנושא.

ספרד: מבין המדינות אשר הוזכרו כאן גם ספרד נכללת במדינות אשר ציבור המשקיעים מגלים בה עניין, זאת בשל הירידה במחירי הדירות אשר נוצרה כתוצאה מהמשבר הכלכלי של שנת 2008. על אף המשבר הכלכלי אשר פקד את ספרד, היא הפכה למדינה אטרקטיבית ביותר בכל הקשור להשקעות נדל"ן.

רגע לפני סיום מהי המדינה הנוספת בה כדאי להשקיע

רגע לפני סיום, ישנה מדינה נוספת אשר כדאי להשקיע בה- מדובר במדינה שכנה של ישראל הלוא היא יוון. יוון אשר כוללת למעלה מ3,000 איים ומהווה מקור פונציאל רב עבור משקיעי נדל"ן. אמנם בשנים האחרונות יוון מתמודדת עם משבר כלכלי לא פשוט, אך אותו משבר הפך אותה למבוקשת בתחום השקעות הנדל"ן.